خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
گیفت کارت
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
سایت همسریابی
اتریش آماده خرید قطعات ماشین از کشور‌ایران

خرید خودرو دست دوم اقساطی

اتریش آماده خرید قطعات ماشین از کشور‌ایران


اتریش آماده خرید قطعات خودرو از کشور‌ایران
فیس‌بوک تلگرام ذخیره
اتریش برای خرید قطعات ماشین از کشور‌ایران اعلام آمادگی کرده است . دبیر انجمن قطعه‌سازان ایران اعلام‌کرد که در هجرت هیئت تجاری ایران به اتریش , صنعتگران این کشور آمادگی خویش را برای خرید قطعات خودرو از کشور ایران اعلام کرده‌اند . یار زومیت باشید .

تبلیغاتآیفون 7 با ضمانت نامه اصلیآزمون میان المللی ماکروسافت آمادگی ورود به بازار کار
بعداز برداشته شدن تحریم‌های اقتصادی درمقابل کشور ایران , کشورهای متعددی برای همکاری با کشورمان در حوزه‌های متعدد اعلام آمادگی کرده‌اند . به همین علت و در رابطه‌های دو جانبه در میان کشور‌ایران و این کشورها , هیئت‌های تجاری و اقتصادی کشورهای متعدد با فعالان اقتصادی ما دیدار کرده یا خواهند کرد .

جدیدترین دیدار بین هیئت تجاری کشور ایران و اتریش در خاک اتریش انجام یافته شده‌است . در‌این دیدار صنعتگران اتریش برای خرید قطعات اتومبیل از کشور ایران اعلام آمادگی کرده‌اند .

ساسان قربانی , دبیر انجمن قطعه‌سازان جمهوری اسلامی ایران دراین مورد اذعان کرد : «در هجرت هیئت تجاری ایران به اتریش مذاکرات مفصلی با صنعتگران فعال این مرزوبوم در حوزه صنعت خودرو و قطعه انجام شد . با توجه به اینکه اتریش یکی مراکز حساس تولید قطعات ماشین در اروپا است , تفاهم‌نامه همیاری با سه انجمن قطعه‌سازی اتریش به امضا رسید . »

دبیر انجمن قطعه سازان ایران گفت : «در این مذاکرات شرکت‌های قطعه‌سازی اتریش آمادگی خود را برای تولید قطعات آیتم نظرشان از جمهوری اسلامی ایران و صادرات قطعه از کشورمان به اروپا اعلام کردند . »


قربانی اعلام کرد : «وزیر صنعت , معدن و تجارت در‌این مسافرت با توجه به رده صنعت قطعه‌سازی اتریش خواستار همکاری‌های مشترک قطعه‌سازان ایران و اتریش شد . »

به گفته دبیر انجمن قطعه‌سازان , در‌این جلسات مقرر شد که کمیته مشترک قطعه‌سازان کشور‌ایران و اتریش تحت لحاظ وزیر صنعت , معدن و تجارت ساخته شده و جلسات به طور دوره‌ای در تهران و وین برگزار شود .
خریدار خودرو


برچسب ها : خرید خودرو , فروش خودرو , خرید و فروش خودرو ,
+ نوشته شده در يکشنبه 20 فروردين 1396ساعت 9:55 توسط Dawson Snyder | | تعداد بازدید : 78