خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
گیفت کارت
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
سایت همسریابی
پتنت تازه مزدا ; پیشرانه دوار توربو شارژ شده

خرید خودرو دست دوم اقساطی

پتنت تازه مزدا ; پیشرانه دوار توربو شارژ شده


پتنت تازه مزدا ; پیشرانه دوار توربو شارژ شده
فیس‌بوک تلگرام ذخیره
مزدا طرح جدیدی برای هوای محل ورود و خروجی پیشرانه دوار ( وانکل ) خود سفارش داده است که برای توربوشارژر بسیار مطلوب است . هرچند بازار پیشرانه‌های دوار خیلی داغ نمی‌باشد البته ممکن است که با این پتنت نو , یه خرده رونق یابد . درپی با زومیت همراه باشید تا از طرح نو مزدا مطلع گردید .

آیفون 7 با ضمانت طومار حساس امتحان دربین المللی ماکروسافت آمادگی ورود به بازار کار
آخری باری که مزدا اقدام به فروش توربوشارژر برای پیشرانه‌های دوار کرد به سال ۱۹۹۵ باز می گردد که مربوط به نسل سوم RX - 7 , خودرویی که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید , است ( RX - 8 که همواره خاطره پیشرانه‌های دوار را تا سال ۲۰۱۲ زنده نگه می‌داشت , البته هرگز توربو شارژ نشده بود ) . خودروسازان هوا داران خود را با طرح‌های مفهومی نو و شایعات در زمینه‌ی برگشت ( Wankel ) به پیشرانه‌های دوار اذیت می‌کنند , اما اکثر وقت ها اوقات به دلیل مصرف سوخت بالا و آلایندگی زیاد از ورود پیروزمندانه موتورهای احتراقی دوار به بازار خودداری به عمل می آید .

مزدا

اما اخیراً مزدا به خودروسازان نشان بخشید که با تغییرات در پباده سازی می تواند گزینه پیشرانه‌ی دوار توربو شارژ شده را به ماشین بیفزاید , بدین ترتیب امیدها پاره ای قوت گرفته است .

پتنتی که در آگوست سال ۲۰۱۵ به تصویب رسیده و یک‌سری هفته قبل در معرض عموم قرار گرفته است , نشان می‌دهد که بده بستان طرح ( layout ) هوای محل ورود و گاز خروجی می تواند برای نصب توربو شارژر دوچندان کارآمد باشد . پباده سازی تازه , راهگاه خروجی هوا ( یا این که گازهای حاصل از احتراق ) را بر بالای پیشرانه‌ی احتراقی قرار داده است و راهگاه ورودی هوا را نیز به شکل بدون واسطه و از زیر محفظه موتور پیش بینی کرده است .

پیشرانه دوار - مزدا

جهت ورودی و خروجی هوا ۱۸۰ رتبه نسبت به طرح دیر باز تغییر دکوراسیون داشته است . این نتیجه مبنی بر آزمایش‌های طولانی مزدا بر روی موتورهای دوار حاصل شده است . همان‌طور که در پتنت اشاره شده‌است , خروجی هوا به یک صاف کن ( straighter ) وصل می گردد و بعد از طریق یک مسیر کوتاه به توربو شارژر متصل میگردد . این فعالیت موجب جواب پر سرعت توربو شارژر و تبدیل پر بازده هوای گرم خروجی به انرژی توربو می گردد . اما اشغال فضای کمتر موتور احتراق داخلی و قدرتمندتر شدن سیستم ونکل از سایر مزایای این طرح است .


پیشرانه دوار - مزدا

مطرح شدن این پتنت به معنای رجوع دوباره پیشرانه‌های دوار نمیباشد . موانع بخش اعظمی برای رونق این پیشرانه‌ی احتراقی مثلثی شکل موجود است , چالش‌هایی که سال‎ها مزدا را راز در گم کرده است . این در حالا است که سازندگان موتورهای احتراقی پیستونی با وجود طرح hot–inside–vee توربو شارژرها موفقیت‌های بزرگی بدست آورده‌اند ; این طرح توربو شارژر را به راهگاه خروجی هوا پیشرانه‌های معمول پیستونی نزدیک می نماید . این موسسه به کوچک سازی اجتناب ناپذیر پیشرانه پیستونی کمک شایانی مینماید و با پاسخ‌های سریع‌تر پدال گاز , گشتاور شگفت انگیز به وجود خواهد آمد و بهبود مصرف سوخت سوای کاهش توان پیشرانه در امر کار قرار خواهد گرفت .


فروش خودرو پرشین پارس


برچسب ها : خرید خودرو , فروش خودرو , خرید و فروش خودرو ,
+ نوشته شده در يکشنبه 20 فروردين 1396ساعت 16:45 توسط Dawson Snyder | | تعداد بازدید : 49