خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
گیفت کارت
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
سایت همسریابی
تعرفه واردات اتومبیل بیش از ۱۰۰ درصد است نه ۴۰ درصد

خرید خودرو دست دوم اقساطی

تعرفه واردات اتومبیل بیش از ۱۰۰ درصد است نه ۴۰ درصد


تعرفه واردات اتومبیل بیشتراز ۱۰۰ درصد است نه ۴۰ درصد
فیس‌بوک تلگرام ذخیره
تعرفه وارادات بیشتراز ۱۰۰ درصد است نه ۴۰ درصد . این ادعای عضو هیئت علمی دانش کده علامه طباطبایی است . این متخصص مسایل اقتصادی و اتومبیل خاطرنشان کرد : تعرفه واقعی واردات اتومبیل به میهن خیر ۴۰ درصد بلکه بیش تر از ۱۰۰ درصد است . یاروهمدم زومیت باشید .

تبلیغاتآیفون 7 با ضمانت نامه اصلیآزمون در بین المللی ماکروسافت آمادگی ورود به بازار کار

علی خاکساری عضو هیئت علمی کالج علامه طباطبایی و کارشناس مسایل اقتصادی و اتومبیل درباره‌ی تعرفه واردات اتومبیل به مملکت اعلام کرد : «تعرفه واقعی واردات خودرو به مرز و بوم خیر ۴۰ درصد بلکه بیش تر از ۱۰۰ درصد است . با تعرفه ۴۰ درصدی یک خودروی ۲۰ هزار دلاری را باید با قیمت حدود ۳۰ هزار دلار در جمهوری اسلامی ایران خرید , در حالی که‌این واقعه نمی‌افتد . »

عضو هیئت علمی کالج علامه طباطبایی ادامه داد : «به تیتر نمونه ارزش جهانی خودروی توسان ۱۸ تا ۲۰ هزار دلار است که با به حساب آوردن تعرفه ۴۰ درصدی ارزش عرضه توسان در ایران می بایست حدود ۱۰۰ میلیون تومان باشد . این در حالی است که اکنون خودروی توسان با ارزش بیش از ۱۵۰ میلیون تومان در بازار جمهوری اسلامی ایران به فروش میرسد که‌این نشان میدهند تعرفه حقیقی وواقعی واردات خودرو به مرزو بوم بیش تر از ۱۰۰ درصد است . »

علی خاکساری گفت : «دلیل چنین اوضاعی این است که فی مابین تعرفه اسمی وارادات اتومبیل با تعرفه حقیقی تفاوت وجود دارد ; به گونه‌ای که دولت بالاتر از تعرفه , عوارض دیگری را از واردات اتومبیل دریافت می کند که باعث ارتقاء ارزش خودروهای وارداتی می گردد . »

به گفته عضو هیئت علمی علامه طباطبایی , در شرایطی که تعرفه حقیقی وواقعی واردات اتومبیل ۴۰ درصد بود باید تمام خودروهای وارد شده به قیمت نصف قیمت‌های فعلی در بازار جمهوری اسلامی ایران عرضه می‌شدند .

او معتقد است , تعرفه واردات ماشین به نفع دولت و خودروسازان و به خسارت مصرف کنندگان خودروهای داخلی و خارجی است .

فروش خودرو منطقه آزاد انزلی


برچسب ها : خرید خودرو , فروش خودرو , خرید و فروش خودرو ,
+ نوشته شده در يکشنبه 20 فروردين 1396ساعت 23:14 توسط Dawson Snyder | | تعداد بازدید : 49