خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
گیفت کارت
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
سایت همسریابی
پتنت جدید مزدا ; پیشرانه دوار توربو شارژ شده

خرید خودرو دست دوم اقساطی

پتنت جدید مزدا ; پیشرانه دوار توربو شارژ شده


پتنت جدید مزدا ; پیشرانه دوار توربو شارژ شده
فیس‌بوک تلگرام ذخیره
مزدا طرح جدیدی برای هوای محل ورود و خروجی پیشرانه دوار ( وانکل ) خویش سفارش داده است که برای توربوشارژر مضاعف مطلوب است . اگر‌چه بازار پیشرانه‌های دوار خیلی داغ وجود ندارد ولی احتمال دارد که با این پتنت نو , یه خرده رونق یابد . در‌پی با زومیت ملازم باشید تا از طرح تازه مزدا با خبر گردید .

آیفون 7 با ضمانت نامه دارای اهمیت امتحان لا المللی ماکروسافت آمادگی ورود به بازار کار
نهایی باری که مزدا اقدام به فروش توربوشارژر برای پیشرانه‌های دوار کرد به سال ۱۹۹۵ گشوده می‌گردد که مربوط به نسل سوم RX - 7 , خودرویی که در تصویر بالا مشاهده میکنید , است ( RX - 8 که همواره یاد پیشرانه‌های دوار را تا سال ۲۰۱۲ زنده نگه می‌داشت , اما هیچ وقت توربو شارژ نشده بود ) . خودروسازان علاقه مندان خود را با طرح‌های مفهومی جدید و شایعات در امر رجوع و برگشت ( Wankel ) به پیشرانه‌های دوار اذیت می‌نمایند , اما اکثر وقت ها اوقات به دلیل مصرف سوخت بالا و آلایندگی بسیار از ورود پیروزمندانه موتورهای احتراقی دوار به بازار خودداری به کار میاید .

مزدا

اما اخیراً مزدا به خودروسازان نشان داد که با تغییرات در طراحی می‌تواند مورد پیشرانه‌ی دوار توربو شارژ شده را به ماشین بیفزاید , به این ترتیب امیدها مقداری قوت گرفته است .


پتنتی که در آگوست سال ۲۰۱۵ به تصویب رسیده و یک سری هفته قبل در معرض عموم قرار گرفته است , نشان می‌دهد که ردوبدل طرح ( layout ) هوای ورودی و گاز خروجی می تواند برای نصب توربو شارژر فراوان کارآمد باشد . پباده سازی تازه , راهگاه خروجی هوا ( یا این که گازهای حاصل از احتراق ) را برفراز پیشرانه‌ی احتراقی قرار داده است و راهگاه محل ورود هوا را هم به صورت بدون واسطه و از پایین محیط موتور پیش بینی نموده است .

پیشرانه دوار - مزدا

جهت ورودی و خروجی هوا ۱۸۰ سکو نسبت به طرح دیرباز تغییر‌و تحول چیدمان داشته است . این فیض مبنی بر آزمایش‌های طولانی مزدا بر روی موتورهای دوار حاصل شده‌است . همان‌طور که در پتنت اشاره شده‌است , خروجی هوا به یک صاف کن ( straighter ) وصل میگردد و آن‌گاه از روش یک مسیر کوتاه به توربو شارژر متصل می‌شود . این فعالیت موجب پاسخ پر سرعت توربو شارژر و تبدیل پر بازده هوای گرم خروجی به انرژی توربو میشود . اما اشغال فضای کمتر موتور احتراق داخلی و قدرتمندتر شدن سیستم ونکل از سایر مزایای این طرح است .

پیشرانه دوار - مزدا

مطرح شدن این پتنت به معنای رجوع و برگشت دوباره پیشرانه‌های دوار وجود ندارد . مانع ها بسیاری برای رونق این پیشرانه‌ی احتراقی مثلثی شکل وجود دارد , چالش‌هایی که سال‎ها مزدا را راز در گم نموده است . این در درحال حاضر است که سازندگان موتورهای احتراقی پیستونی با وجود طرح hot–inside–vee توربو شارژرها موفقیت‌های بزرگی بدست آورده‌اند ; این طرح توربو شارژر را به راهگاه خروجی هوا پیشرانه‌های معمول پیستونی نزدیک می نماید . این شرکت به کوچک سازی اجتناب ناپذیر پیشرانه پیستونی امداد شایانی می‌کند و با پاسخ‌های سریع‌تر پدال گاز , گشتاور شگفت انگیز ایجاد خواهد شد و بهبود مصرف سوخت بدون کاهش بضاعت پیشرانه در فرمان کار قرار خواهد گرفت .


خودرو فروشی تصادفی


برچسب ها : خرید خودرو , فروش خودرو , خرید و فروش خودرو ,
+ نوشته شده در دوشنبه 21 فروردين 1396ساعت 0:50 توسط Dawson Snyder | | تعداد بازدید : 53