خرید بک لینک
دانلود کلیپ
سیستم وبلاگدهی
ساخت فروشگاه رایگان
گیفت کارت
دانلود آهنگ های قدیمی
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
دانلود اهنگ
برج خنک کننده
football strike خرید دلار
دانلود آهنگ
رزرو آنلاین هتل خارجی
دانلود فیلم 2018
خرید جم هی دی
گاوصندوق
دانلود رمان جدید
درب خزانه
دانلود اهنگ
محلول دکتر نوروزیان
ژل میکروسیلیس
مانومتر ویکا
ترازو پند
بازی آنلاین
پیست نوربرگ حلقه محدودیت‌های سرعت را کنسل کرد

خرید خودرو دست دوم اقساطی

پیست نوربرگ حلقه محدودیت‌های سرعت را کنسل کردپیست نوربرگ حلقه محدودیت‌های سرعت را کنسل کرد
فیس‌بوک تلگرام ذخیره
همگی محدودیت‌های سرعتی اعمال شده در پیست نوربرگ رینگ نوردشلیف از امروز کنسل شدند و دیگر محدودیتی برای حداکثر سرعت در‌این پیست وجود ندارد . برای اطلاع از جزئیات این خبر با زومیت هم پا باشید .

تبلیغاتآیفون 7 با ضمانت نامه اصلیآزمون لا به لا المللی ماکروسافت آمادگی ورود به بازار کار
مقاله ها مرتبط :

سریعترین خودرو‌های پیست نوربرگ‌رینگ
مسئولان پیست پر اسم و رسم نوربرگ رینگ دارای شهرت به دوزخ سبز به‌دنبال یک حادثه‌ی رانندگی که در ماه مارس منجر کشته شدن یک تماشاگر شد , یک‌سری محدودیت‌های سرعت را در این پیست اعمال کردند . این محدودیت‌ها مشتمل بر حداکثر سرعت ۲۰۰ کیلومتر در منطقه‌ی Hocheichen و Schwedenkreuz می شد که در قسمت آخر مسیر بی واسطه آن , محدودیت به ۲۵۰ کیلومتر بر ساعت ارتقا پیدا میکرد , و در منطقه‌ی موسوم به DOTTinger hohe هم محدودیت سرعت ۲۵۰ کیلومتر اعمال می شد . اعمال این محدودیت‌ها نقدها فراوانی را متوجه مسئولان نوربرگ رینگ کرده بود و بخش اعظمی معتقد بودند که تعیین محدودیت سرعت با هدف و کاربری یک پیست مسابقه‌ای در دوگانگی است . حالا این محدودیت‌ها بطور کامل برداشته شده‌اند و هر کسی اعم از رانندگان مسابقه , تیم‌ها و سازندگانی که مشغول آزمایش خودرو در نوربرگ حلقه می‌باشند می‌توانند تا حد ممکن با خودروهایشان پرسرعت رانندگی کنند .

نوربرگ رینگ nurburgring

در زمستان امسال میلادی , بخش‌هایی از پیست نوربرگ حلقه سنگ فرش شد و فنس‌های ایمنی در پیست نصب شدند . سازه به گفته‌‌ی مسئولین این اقدامات باعث بهبود موقعیت ایمنی در پیست شده‌است . اول مسابقه‌ای که بدون محدودیت سرعت , در نوربرگ رینگ برگزار خواهد شد مسابقات VLN فصل ۲۰۱۶ است که در ۲ آوریل شروع می‌شود . آندرس مونزل سخنگوی نوربرگ رینگ میگوید : «این محدودیت‌ها صرفا طیف زیاد محدودی از تیم‌ها و رانندگان دوچندان حرفه‌ای را در بر می‌گرفت و ولی این محدودیت‌ها به رانندگان هشدار می‌داد که کجاها نباید بیشتر گاز بدهند و این که رانندگان چه وقتی ترمز نمایند به عهده‌ی خودشان بود . همچنین او اظهار کرد که هیچ موردی از شکسته شدن محدودیت و تخلف در پیست گزارش نشده است .

از سال پیشین که محدودیت سرعت در پیست نوربرگ حلقه برقرار شد هیچ شرکتی نتوانست رکوردی را درین پیست به ثبت برساند ; با این وجود این آرزو هست که با برداشته شدن محدودیت‌ها باز نیز شاهد تصویب رکورد‌های جدید در جهنم سبز باشیم .
خرید خودرو باما


برچسب ها : خرید خودرو , فروش خودرو , خرید و فروش خودرو ,
+ نوشته شده در دوشنبه 21 فروردين 1396ساعت 18:24 توسط Dawson Snyder | | تعداد بازدید : 30